Sivilcelere Soda ile Kesin Çözüm-İltihaplı Sivilce Soda Tedavisi

Sivilcelere Soda ile Kesin Çözüm-İltihaplı Sivilce Soda Tedavisi

Özellikle iltihaplı sivilcelere iyi gelen bu doğal formül, ergenlik ve kadınlarda adet dönemi sivilceleri için de doğal çözüm sunuyor. Evde yapılabilecek basitlikte bir formülü olan soda kürü ile sivilcelerin hızla kuruduğuna şahit olacaksınız.

Sivilce soda kürünü bir arkadaşımın tavsiyesi ile öğrendim. Sınav stresinden dolayı yaklaşık birkaç aydır iltihaplı sivilceler ile mücadele etmek isteyen arkadaşımızın denemediği hiç bir yol kalmamış. En sonunda bir kadın dergisinde okuduğu sivilcelere soda kürünü denemiş ve inanılmaz başarılı bir sonuç almış. Sivilcelere soda kürünün yapılışı da gayet basit.

Bir kaşık yemek sodası yani karbonatla 70 derece limon kolonyasını karıstırıp macun kıvamına gelecek şekilde karıştırıyoruz. Daha sonra bu karışımı yüzdeki iltihaplı sivilcelere sürüyoruz. Sivilce maskesi şeklinde bir süre beklettikten sonra kurumuş durumda 10 -15 dk daha bekletiyoruz. Daha sonra yüzümüzü ılık su ile durulayıp iyice temizledikten sonra bebek pudrasını da 4 -5 dakika bekletiyor ve tekrar duruluyoruz. Bu kürü özellikle gece yatmadan evvel yaparsanız gece boyunca cildiniz iyice dinlenecektir.

Leave a Reply